تاریخ انتشار: 3 دی 1396

پیروی از دستورات رهبر انقلاب ما را در مسیری مطمئن قرار می‌دهد

غلامعلی حدادعادل خطاب به مردم ایرانشهر با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب همواره تلاش داشته‌اند تا بدون هرگونه تبعیض به مردم خدمت کنند، گفت: پیروی از دستورات رهبر معظم انقلاب می‌تواند ما را در مسیری امن و مطمئن قرار دهد.

‌به گزارش ایسنا، غلامعلی حدادعادل پیش از ظهر امروز در هشتمین همایش “خورشید ولایت” که به مناسبت ایام تبعید رهبر معظم انقلاب به ایرانشهر، با حضور مسئولان و جمع زیادی از مردم در این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری که شما دلبسته آن هستید در برابر قدرت‌های جهانی با صلابت ایستاده و روحیه و اخلاق ایشان با ۴۰ سال قبل که پیش شما بوده فرقی نکرده است.

 

وی تاکید کرد: تمام مشکلات دنیای امروز از بی‌دینی و بی‌اعتقادی حاکمان آنها نشأت گرفته است، زیرا حکومت‌هایی که خدا، دین و اعتقاد را کنار گذاشته‌اند، به دنبال جنگ‌افروزی جهت فروش سلاح‌های خود و رونق اقتصادشان هستند.

مولوی عبدالصمد کریم‌زایی، امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر نیز در این همایش اظهار داشت: طبق دستور اسلام تبعیت از رهبر عادل و عدالتخواه واجب است و چون رهبر معظم انقلاب دارای حکمت، عفت، شجاعت و عدالت هستند، ما خود را مکلف می‌دانیم که از دستورات ایشان پیروی کنیم.

مولوی کریم‌زایی به شرایط نامطلوب معیشتی مردم ایرانشهر اشاره داشت و گفت: در حال حاضر بسیاری از جوانان ایرانشهر در بیکاری به‌سر می‌برند که این امر می‌تواند زمینه‌ساز مشکلات اجتماعی بعدی باشد، بنابراین دولتمردان باید برای این شرایط چاره‌اندیشی کنند.

نبی‌بخش داودی، فرماندار ایرانشهر در این مراسم اظهار داشت: رژیم ستم‌شاهی در ۲۸ آذرسال ۵۶ مقام معظم رهبری را به خیال باطل خود به شهرستان ایرانشهر که یکی از مناطق محروم کشور بود تبعید کرد، اما با استقبال گرم مردم منطقه اعم از شیعه و سنی و میزبانی و همراهی آنان از رهبر معظم انقلاب رو به‌ رو شد.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب بارها اعلام داشتند که من بهترین دوران زندگی خود را در بین مردم سیستان و بلوچستان به ویژه مردم ایرانشهر سپری کرده‌ام، تصریح کرد: حضور پر برکت رهبر انقلاب در دوران ستمشاهی در ایرانشهر خیرات و برکات زیادی برای مردم منطقه داشته، طوری که در سال ۵۶ بر اثر سیلی که وارد شهر ایرانشهر شد، خسارت‌های زیادی به مردم وارد شد و حکومت شاه هیچ کمکی به مردم نمی‌کرد و آیت‌الله خامنه‌ای با اعلام بسیج همگانی کمک‌های زیادی از استان‌های دیگر کشور وارد ایرانشهر کرد و خاطره‌ آن هنوز برای مردم منطقه زنده است.

https://haddadadel.ir/news/839-24-2017

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.