تاریخ انتشار: 3 مرداد 1394

باید تلاش کنیم مجلس آینده اصولگرا باشد

رئیس فراکسیون اصولگرایان با تاکید براینکه همه باید تلاش کنیم تا مجلس آینده مجلسی اصولگرا باشد، گفت: اصولگرایان باید با یک لیست و یک صدا در انتخابات حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، غلامعلی حدادعادل که در اجلاس دبیران استانهای حزب مؤتلفه اسلامی سخن می گفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عسگراولادی و آیت الله مهدوی کنی با اشاره به انتخابات مجلس آینده اظهار داشت: اصولگرایان باید همه توان خود را بر این بگذارند که مجلس آینده مجلسی اصولگرا باشد و مهم نیست از هر کدام از تشکل ها و جریان های اصولگرا چند نفر به مجلس بروند بلکه مهم پیروزی اصولگرایان است. اگر کسی دلش برای انقلاب می سوزد در شرایط فعلی نباید دم از اختلاف بزند.

حداد عادل تصریح کرد: انتخابات مجلس آینده انتخاباتی بسیار حساس و مهم است و باید مراقب باشیم نتیجهاش مانند انتخابات مجلس ششم نشود و اصولگرایان نباید این موضوع را به هیج وجه ساده بگیرند.

وی افزود: مجموعه اصولگرایان از انتخابات مجلس هفتم مجلس را در اختیار داشته اند. ما بهترین وحدت را در آن انتخابات داشتیم و متاسفانه پیکره وحدت اصولگرایان هر چند سال صدماتی دیده است. در سال ۸۲ با وحدت توانستیم اکثریت مجلس را به دست آوریم.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: باید اگر اختلافاتی نیز وجود دارد کنار گذاشته شود. نباید برخی را تندرو و افراطی و برخی را کند رو خواند بلکه باید همه تلاش خود را برای وحدت اصولگرایان انجام دهند.

حداد عادل تاکید کرد: آیا دوست داریم مجلسی مانند مجلس ششم به وجود آید؟ من در مجلس ششم یادم است که اگر نماینده ای پشت تریبون می آمد و سخن از رهبری می گفت برخی ها ابرو در هم کشیده و ترش می کردند که چرا به سخنان رهبری استناد شده است و حالا می بینیم همان نماینده ها و کسانی که حضور داشتند به پاریس و لندن رفتند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ولایت فقیه ستون اصلی خیمه انقلاب است، گفت: کسانی که مذهبی نیستند و فقط وطن خواه هستند نیز امروز معتقدند تنها نوعی از حکومت که می تواند ایران را حفظ کند جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است و هیچ نیرویی بدیل ولایت فقیه نیست.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: اصولگرایان قوت های بسیاری دارند و اینکه شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصویب کرده اصولگرایان با یک لیست و یک صدا در انتخابات حضور داشته باشند و وحدت اصولگرایان با محوریت جامعتین باشد را نیز من قبول دارم.

وی افزود: از ابتدا هم معتقد بودم انقلاب اسلامی روحانیت الحدوث و روحانیت البقاست. جامعتین نقش پدری برای اصولگرایان دارند.

حداد عادل با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: مذاکرات به یک جایی رسید و تمام شد و مطمئن باشید عده ای در صدد هستند به بهانه توافق خیلی از سنگر ها را خالی کرده و عقب نشینی کنند و عده ای این مذاکرات و توافق را سر آغاز یک عصر آشتی با آمریکا و گرایش به آمریکا تلقی می کنند.

وی افزود: برخی رسانه های اصلاح طلبان در صفحه اول خود مژده می دهند که شعبه های مک دونالد افتتاح خواهد شد. آنها معتقدند انقلابی که می خواهد در برابر ظلم و استکبار بایستد اینها را کنار گذاشته و حرف از آمدن مک دونالد می زنند. خطر اینجاست. وقتی صفحه اول برخی روزنامه ها را می بینیم خبری از مردم مظلوم یمن نیست و فقط از دوران جدید ارتباط با آمریکا می گویند.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: مقام معظم رهبری اما در اولین سخنرانی خود پس از توافق وین بیشترین حمله و انتقاد را به آمریکا و استکبار جهانی کردند. متاسفانه عده ای می خواهند آغوش را در برابر آمریکا باز کنند و با ذوق از آمدن شرکت های خارجی می گویند.

https://haddadadel.ir/news/648-25-2015

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.