تاریخ انتشار: 20 آبان 1393

نامه دکتر حداد عادل به رؤسای جدید و قدیم رسانه ملی

دکتر غلامعلی حداد عادل، طی نامه‌هایی جداگانه از زحمات و خدمت صادقانه و سودمند عزت الله ضرغامی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر و همچنین انتصاب محمد سرافراز را به ریاست صدا و سیما تبریک گفت.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، همچنین توجه و حمایت بیش از پیش به زبان فارسی در رسانه ملی را از جمله انتظارات خویش عنوان کرد.

متن این دو نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس عزت‌الله ضرغامی

با سلام

اکنون که پس از ۱۰ سال خدمت صادقانه و سودمند در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، با سرافرازی این مسئولیت را ترک می‌کنید، وظیفه خود می‌دانم از تلاش و تدبیر جنابعالی در اداره این مؤسسه مهم و مؤثر تشکر کنم؛ امیدوارم جمهوری اسلامی ایران همچنان در آینده نیز از همت و مدیریت آن برادر گرامی بهره‌مند باشد.

 

جناب آقای محمد سرافراز

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

با تقدیم سلام

انتصاب جنابعالی را به ریاست سازمان صدا و سیما تبریک می‌گویم. تجربه سودمند مدیریت شما در این سازمان، بی‌گمان، پشتوانۀ ارزشمندی برای خدمت بیشتر در مقام مدیریت سازمان است.

امیدوارم سازمان صدا و سیما در دوران مسئولیت جنابعالی به راه تکاملی خود ادامه دهد، مخصوصاً انتظار دارم زبان فارسی که رکن مهمی از ارکان هویت ملّی ماست در این رسانه بیش از پیش مورد توجه و حمایت و غایت واقع شود.

توفیق جنابعالی را از خداوند کریم مسئلت می‌کنم.

 

نماینده مردم تهران

و رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی

غلامعلی حداد عادل

https://haddadadel.ir/news/573-11-2014

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.