تاریخ انتشار: 29 بهمن 1392

حضور تیم هسته‌ای ایران پای میز مذاکره ناشی از ترس ایران از آمریکا نیست

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در اهواز با تاکید بر اینکه ملت ایران ظلم‌های آمریکا را فراموش نمی‌کند، گفت: حضور تیم هسته‌ای ایران پای میز مذاکره دال بر ترس ایران از آمریکا نیست.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، غلامعلی حدادعادل ظهر امروز در یادواره سرداران و ۳۰۰شهید پاسدار شهرستان اهواز، با اشاره به اینکه یادواره شهدا به یک سنت دینی و اعتقادی تبدیل شده است، اظهار کرد: انقلاب از دل سنت‌ها به ‌وجود آمده و خود سنت‌آفرین شد، ما مسلمانان از صدر اسلام دهه عاشورا را گرامی می‌داشتیم.

وی افزود: این سنت ما بود و از دل این سنت انقلابی بیرون آمد که در سال ۴۱مردم شعار می‌دادند نهضت ما حسینی رهبر ما خمینی، حالا هر دهه عاشورا را با شکوه و عظمت صدچندان برگزار می‌کنیم، انقلاب هم مدیون عاشوراست و به عاشورا جلوه داده است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما دهه فجر را گرامی می‌داریم همان‌طور که دهه عاشورا را گرامی می‌داشتیم، دهه فجر یادواره پیروزی خون بر شمشیر است و شما خانواده‌های شهدا در بانک خون انقلاب سرمایه‌گذاری کرده و در دنیا و هم در آخرت از آن بهره برده‌اید.

حدادعادل در ادامه با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس استان خوزستان بیش از استان‌های دیگر مورد تعرض قرار گرفت، تصریح کرد: در خوزستان بیش از ۵۶۰یادواره شهدا برگزار شد و ما به برکت خون شهدا هر ساله پیروزی پیروزی انقلاب را باشکوه‌تر جشن می‌گیریم، هما‌ن‌طور که امسال مردم ایران با توجه به فشار‌ها و تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان یکبار دیگر باشکوه و عظمت وارد صحنه شدند و ۲۲بهمن امسال را جشن گرفتند.

‌حداد عادل در بخشی از سخنان خود با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با کشورهای ۱+۵گفت: حضور تیم هسته‌ای ایران پای میز مذاکره دال بر ترسیدن از آمریکا نیست، مردم ایران هیچ وقت فراموش نمی‌کنند که آمریکا چه ظلم‌هایی را در زمان جنگ و حکومت ظالمانه شاه بر این ملت و کشور روا داشته است.

https://haddadadel.ir/news/460-18-2014

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.