تاریخ انتشار: 9 آذر 1392

گزارش ۱۰۰روزه رئیس‌جمهور امیدواری را درکشور تقویت کرد

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس، با بیان اینکه گزارش ۱۰۰روزه رئیس‌جمهور امیدواری را در کشور تقویت کرد، گفت: روحانی از نقد دولت‌های گذشته بپرهیزد.

غلامعلی حداد عادل در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، ارائه گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت یازدهم از سوی رئیس‌جمهور در سه شنبه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: گزارش رئیس‌جمهور بسیار مطلوب بود، زیرا این اقدام انتظار مردم و از حقوق دولت بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دکتر روحانی در مصاحبه تلویزیونی خود بر نقش مردم در حل مشکلات کشور تأکید کرد، افزود: ‌ رئیس‌جمهور در این گزارش سعی کرد که امیدواری را در کشور تقویت کند که از این جهات گزارش خوبی بود.

 با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور از آغازین روزهای دولت یازدهم کمتر به نقد دولت‌های قبل پرداخته بود، تصریح کرد: در گفت و گوی زنده تلویزیونی به نظر می‌رسید که تصمیم دکتر روحانی در این رابطه عوض شده، به شخصه فکر می‌کنم که اگر رئیس جمهور در اظهارات و سخنرانی‌های خود روش قبلی را ادامه دهد و از نقد دولت نهم و دهم بپرهیزد، بسیار بهتر است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود: رئیس جمهور به‌جای جزیی‌نگری در اقدامات و عملکرد دولت گذشته، باید به کلیات مسائل و راه‌حل‌ مشکلات کشور بپردازد.

https://haddadadel.ir/news/421-30-2013

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.