تاریخ انتشار: 18 مرداد 1389

واکنش دکتر حدادعادل به اظهارات مشایی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس مکتب مورد نظر حضرت امام را تنها اسلام دانست و نسبت به هرگونه زاویه ای از این دیدگاه انتقاد کرد.

دکتر غلامعلی حداد عادل در بیست و هفتمین اجلاس رؤسای مناطق آموزش و پرورش که در سالن اجلاس سران برگزار شد گفت: درباب اسلام و ایران همه باید بدانیم راه همان است که امام و رهبری گفته اند و می گویند.

 

وی در ادامه تأکید کرد: تمام مقصد ما ، مکتب ماست و مکتب مورد نظر امام، اسلام بود و بس. ما اگر به اسلام متوسل شدیم، ایران هم به سعادت می رسد و هرگونه زاویه ای از دیدگاه امام قابل قبول نیست.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: دشمنان می خواهند حساب ایران را از اسلام جدا کنند. ما نباید بهانه دست آنها دهیم، عنوان دیگری غیر از مکتب اسلام بی تردید دستاویز دشمنان می شود.
حداد عادل با اشاره به جانفشانی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس گفت: در جنگ تحمیلی نیز امت به نام اسلام از ایران دفاع کردند و موضع گفتمان انقلاب اسلامی هم در خصوص مسئله ایران همان دیدگاه امام است.
وی، وطن دوستی و رعایت حقوق دیگران را از دیگر بخش های مهم تربیت اخلاقی فردی و اجتماعی بیان کرد و افزود: وطن دوستی غیر از حرف هایی است که قبل از انقلاب عنوان شده و بنا به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب امام(ره) رسالت ما مکتب ماست و آنچه را که امام در آن زمان گفته امروز مقام معظم رهبری می فرمایند.

 

https://haddadadel.ir/news/4-09-2010

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.