تاریخ انتشار: 12 مرداد 1392

هرکس به روحانی رای نداده افراطی نیست

دکتر حداد عادل با اشاره به اینکه گروهی سعی دارند کسانی را که به روحانی رای ندادند «افراطی» جلوه دهند، گفت: افراطی کسانی هستند که ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نماینده، ضیافت افطار رسانه‌های اصولگرا شب گذشته (جمعه) با حضور غلامعلی حداد عادل ریاست فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

حدادعادل در این مراسم در سخنانی با اشاره به ارزش و اهمیت استفاده از ماه رمضان در رشد معنوی انسان اظهارداشت: باید تلاش کنیم از این فرصت برای رشد درجات تقوا و نزدیکی به خداوند متعال استفاده کنیم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان در ادامه ضمن تشکر از تلاش رسانه‌های اصولگرا در دوران انتخابات ریاست جمهوری، جهت‌گیری فعالیت‌های آینده جریان اصولگرا را در سه شاخه برشمرد.

وی اولین وظیفه جریان اصولگرا را مطالعه، آسیب‌شناسی و نقد رفتار گذشته این جریان دانست و افزود: دومین وظیفه اصولگرایان، برنامه ریزی و ترسیم استراتژی آینده با توجه به تغییرات به وجود آمده در ساختار سیاسی کشور است.

حدادعادل تصریح کرد: سومین حوزه‌ای که جریان اصولگرا باید نسبت به آن اهتمام داشته باشد نظارت بر رفتار دولت آینده و تصمیم‌گیری در خصوص رفتار این جریان در نسبت با دولت یازدهم است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان در قسمت دیگر سخنان خود در جمع رسانه‌های اصولگرا با اشاره به پیش رو بودن معرفی وزرای دولت یازدهم خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم نباید به گزینه‌هایی که می‌خواهند مملکت را به ۱۸ تیر ۷۸ بکشانند رای بدهند.

وی با اشاره به اینکه گروهی در مجلس و بیرون از مجلس سعی دارند ۴۹. ۷ درصد از مردم را که به دکتر روحانی رای نداده‌اند «افراطی» جلوه دهند، تصریح کرد: هرکس به دکتر روحانی رای نداده افراطی نیست.

حدادعادل افزود: افراطی کسانی هستند که ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان با طرح این مسئله که امروز رسانه‌ها در خط مقدم دفاع از اصولگرایی هستند، تصریح کرد: جریان اصولگرایی آماده کمک به دولت حجه الاسلام روحانی است و منتظریم تا ایشان برنامه‌های خود را آغاز کنند.

حدادعادل در پایان سخنان خود در ضیافت افطار رسانه‌های اصولگرا تاکید کرد: موفقیت روحانی، پیروزی کشور و موفقیت نهاد روحانیت است.

بر این اساس بنا بر گزارش، پیش از صحبت‌های حدادعادل، سید نظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، مقدسی مدیرعامل خبرگزاری مهر، قلی‌زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم و مقدم‌فر معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه به سخنرانی پرداختند.

https://haddadadel.ir/news/376-03-2013

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.