تاریخ انتشار: 13 دی 1402

دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند

مشاورعالی رهبر معظم انقلاب گفت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تلاش دارند تا با هدف ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، مشارکت مردم در انتخابات اسفندماه را کاهش دهند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، غلامعلی حدادعادل، در همایش میثاق امت با ولایت که همزمان با گرامیداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین(ع) ورامین برگزار شد اظهار داشت: امروز دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارند تا مردم در انتخابات یازدهم اسفند، مشارکت اندکی داشته باشند و بر روی این امر، تمرکز جدی دارند.

وی گفت: هر چند که گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی، باعث رنجش خاطر مردم کرده و جریانات سیاسی نیز بر این موضوع اتفاق نظر دارند ولی این امر نباید باعث شود که مردم در انتخابات مشارکت اندکی داشته باشند.

وی افزود: بی‌شک عامل اصلی مشکلات اقتصادی و بروز تنگناهای معیشتی در جامعه، دشمنانی هستند که با نیت به ستوه در آوردن مردم و شکستن مقاومت آنان، تحریم و مشکلات را بر کشور تحمیل کرده اند و در این بین، پادوهای داخلی و برخی از شبکه‌های اجتماعی به عنوان پیاده نظام آمریکا، آنان را در این نبرد نابرابر یاری می‌رسانند.

حدادعادل گفت: قطعا مردمی که با بصیرت و شناخت خود اغتشاشات سال گذشته را خنثی کرده و دشمنان را در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی نا امید ساختند، این بار نیز با مشارکت در انتخابات دشمن را مأیوس می‌کنند، مردم به خوبی می‌دانند که عدم شرکت در انتخابات هدفی است که دشمن برای ایجاد شکاف بین نظام و مردم آن را دنبال می‌کنند.

وی تأکید کرد: امروز مردم به نمایندگانی مؤمن، خداترس، پرتلاش، متخصص و … برای عبور از مشکلات و برنامه ریزی برای آینده روشن کشور نیاز دارد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: این که امروز برخورد با مفاسد اقتصاد در تریبون‌های نظام اعلام می‌شود، نشان از اهتمام جدی مسئولان در مقابله با مفسدین اقتصادی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی،الگوی تمام عیار برای تربیت نسل جوان انقلابی است، جوانانی که امروز در میدان نبرد غزه، به عنوان شاگردان و رهروان شهید سلیمانی جواب دندان‌شکنی به آمریکا و اسرائیل می‌دهند.

حدادعادل گفت: این که امروز در شورای امنیت سازمان ملل، دست آمریکا در حمایت از اسرائیل به تنهایی بالا می‌رود، منفور بودن این کشور را بیش از پیش نمایان کرده و نشان می‌دهد که شهید سلیمانی با چه هدفی جبهه مقاومت را در مقابله با رژیم کودک کش اسرائیل متحد کرد.

https://haddadadel.ir/news/3215-03-2024

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.