تاریخ انتشار: 22 تیر 1402

مشارکت انتخاباتی را یک‌شبه نمی‌توان ایجاد کرد

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: رقابت، به عنوان لازمه انتخابات، به طور جدی باید مدنظر باشد که یک‌شبه ایجاد نمی‌شود.

دکتر غلامعلی حدادعادل در گفتگو با خبرنگار ایرنا در استان سمنان در حاشیه برگزاری اولین همایش سه‌روزه سلسله نشست‌های ایمان و امید ویژه جوانان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان مهدیشهر، ابراز کرد: لازمه انتخابات جدی وجود رقابت است و از انتخابات رقابتی استقبال می‌شود.

وی تاکید کرد: باید با کار تشکیلاتی و فعالیت گسترده و مداوم حس انتخاباتی در جامعه افزون کرد.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: زمینه برای افزایش مشارکت مردمی در انتخابات باید تامین شود و نمی‌توان شب انتخابات به فکر مشارکت حداکثری در انتخابات افتاد.

وی با اشاره به فرموده و منویات رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات افزود: ایشان چهار پایه برای انتخابات آینده استوار کردند.

حداد عادل اظهار کرد: سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت، چهار پایه اساسی مدنظر رهبر معظم انقلاب در انتخابات است که تحقق این راهبردها با اهتمام ویژه پیگیری می‌شود.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد هر فرد انقلابی در چهار محور تعریف شده برای برگزاری انتخابات با شکوه با ظرفیت‌های موجود به وظایف خود عمل کند.

https://haddadadel.ir/news/2854-13-2023

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.