تاریخ انتشار: 13 بهمن 1390

حضور نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در سایر فهرست‌ها منعی ندارد

عضو کمیته داوری جبهه متحد اصولگرایان در خصوص اشتراک فهرست‌های اصولگرایان گفت: جبهه متحد به سمت وحدت حداکثری حرکت می‌کند و بر این اساس اگر سایر گروه‌های اصولگرا اسامی نامزدهای جبهه متحد را در فهرست خودشان قرار دهند، منعی ندارد.

دکتر حداد عادل در حاشیه مراسم ۱۲ بهمن، سالروز ورود امام خمینی به میهن اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص لیست نهایی جبهه متحد اصولگرایان گفت: اسامی نامزدهای نمایندگی به صورت نهایی نزدیک شده اما بررسی‌ها هنوز ادامه دارد و به زودی فهرست جبهه متحد اصولگرایان اعلام خواهد شد. عضو شورای مرکزی جبهه متحد در پاسخ به سؤالی که از وی پرسید نظر شما در خصوص اینکه گروه‌های مختلف اصولگرا اسم شما را به عنوان سرلیست در فهرست خود قرار دهند، چیست؟ گفت: اصولا جبهه متحد به سمت وحدت حداکثری حرکت می‌کند و بر این اساس اگر سایر گروه‌های اصولگرا اسامی نامزدهای جبهه متحد را در فهرست خودشان قرار دهند، مانعی ندارد.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که به جز شما آیا شخص دیگری هم سرلیست فهرست جبهه متحد اصولگرایان خواهد بود؟ عنوان داشت: در خصوص سرلیستی جبهه متحد هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

دکتر حداد عادل همچنین در خصوص مشترکات فهرست جبهه متحد و جبهه پایداری اظهار داشت: از لیست جبهه پایداری خبری ندارم، اما احتمال دارد که اسامی مشترک در لیست تهران و شهرستان‌های جبهه متحد و جبهه پایداری وجود داشته باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: معتقدیم باید یک فهرست داده شود اما اگر در ‌‌نهایت این اتفاق نیفتاد هرچه اسامی مشترک بین دو لیست بیشتر باشد بهتر است.

عضو کمیته داوری جبهه متحد اصولگرایان همچنین در پاسخ به  سؤالی در خصوص اقدامات تخریبی برخی گروه‌ها بر علیه جبهه متحد که در روزهای اخیر صورت گرفت، گفت: اقداماتی که بوی تخریب از آن به مشام برسد، خلاف است و آن را تأیید نمی‌کنیم و امیدواریم در آینده نیز شاهد این برخورد‌ها نباشیم.

https://haddadadel.ir/news/264-02-2012

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.