تاریخ انتشار: 1 آذر 1400

اقدامات قوه قضائیه مایه امیدواری است

دکتر غلامعلی حدادعادل دربارۀ عملکرد حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسنی اژه‌ای، گفت: آقای محسنی اژه‌ای از داخل خود قوه قضائیه هستند و به مسائل داخل و پیرامون این قوه در کنار مشکلات حاکم بر کشور آشنا و اشراف دارند و از سابقه خوبی نسبت به فعالیت در دستگاه قضا برخوردار هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، با تأکید بر اینکه رئیس دستگاه قضا، خط مبارزه با فساد و عدالت‌گستری را به جدیت دنبال می‌کنند، تصریح کرد: این جریان به قوت طی سال‌های اخیر در قوه قضائیه شکل‌گرفته است.

حدادعادل بابیان اینکه آقای محسنی اژه‌ای، بسیار جدی و قاطع هستند، اضافه کرد: رئیس قوه قضائیه، پرکار، پرتحرک و بی‌تکلف هستند.

وی با اشاره به آثار اقدامات رئیس دستگاه قضا، تصریح کرد: اقدامات آقای محسنی اژه‌ای، باعث شده است نظرات نسبت به قوه قضائیه بهتر از گذشته شود و مایه امیدواری است و پیش‌بینی می‌شود، که پیشرفت‌های بهتری برای دستگاه قضا حاصل شود.

حداد عادل مقابله با فساد را یکی از اقدامات خوب دستگاه قضا، پیدا کردن گلوگاه‌های فساد و مقابله جدی با کسانی را که از شرایط تحریم اقتصادی سوءاستفاده کردند، یکی دیگر از اقدامات و مأموریت‌های قوه قضائیه برشمرد و اظهار داشت: این افراد زندگی را برای مردم سخت کردند و از رئیس دستگاه قضا، انتظار می‌رود که قاطعیت لازم را همانند گذشته به خرج دهند.

https://haddadadel.ir/news/1822-22-2021

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.