تاریخ انتشار: 7 بهمن 1402

توضیح دفتر دکتر حدادعادل درباره یک شایعه/ تکذیب شراکت با سرای ایرانی

در پی انتشار نامه‌ای در فضای مجازی که در آن خواسته شده دکتر حدادعادل شایعۀ شراکت خود را در فروشگاه سرای ایرانی تأیید یا تکذیب کنند، دفتر ایشان اعلام کرد دکتر حدادعادل هیچگونه شراکت و مالکیتی در این مجموعه ندارند و هرگونه شایعه‌ای دراین‌زمینه تکذیب می‌شود.

این دفتر همچنین تأکید کرد که بهتر بود نویسندگان نامه پیش از انتشار در فضای مجازی برای رفع هرگونه ابهام، سؤال موردنظر خود را مستقیم از ایشان پرسیده و پاسخ می‌گرفتند.

https://haddadadel.ir/news/3252-27-2024

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.
تاریخ انتشار: 30 دی 1402

تصاویر | سمفونی ساحت حماسه

در آستانه برگزاری کنگره ملی ۲۴ هزار شهید پایتخت، از سمفونی «ساحت حماسه» با حضور جمعی از خانواده شهدا و مسئولان کشوری و لشکری در تالار وحدت رونمایی و اجرا شد.

https://haddadadel.ir/multimedia/3220-20-2024

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.
تاریخ انتشار: 13 دی 1402

دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند

مشاورعالی رهبر معظم انقلاب گفت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی تلاش دارند تا با هدف ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی، مشارکت مردم در انتخابات اسفندماه را کاهش دهند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، غلامعلی حدادعادل، در همایش میثاق امت با ولایت که همزمان با گرامیداشت دهه بصیرت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام حسین(ع) ورامین برگزار شد اظهار داشت: امروز دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارند تا مردم در انتخابات یازدهم اسفند، مشارکت اندکی داشته باشند و بر روی این امر، تمرکز جدی دارند.

وی گفت: هر چند که گرانی‌ها و مشکلات اقتصادی، باعث رنجش خاطر مردم کرده و جریانات سیاسی نیز بر این موضوع اتفاق نظر دارند ولی این امر نباید باعث شود که مردم در انتخابات مشارکت اندکی داشته باشند.

وی افزود: بی‌شک عامل اصلی مشکلات اقتصادی و بروز تنگناهای معیشتی در جامعه، دشمنانی هستند که با نیت به ستوه در آوردن مردم و شکستن مقاومت آنان، تحریم و مشکلات را بر کشور تحمیل کرده اند و در این بین، پادوهای داخلی و برخی از شبکه‌های اجتماعی به عنوان پیاده نظام آمریکا، آنان را در این نبرد نابرابر یاری می‌رسانند.

حدادعادل گفت: قطعا مردمی که با بصیرت و شناخت خود اغتشاشات سال گذشته را خنثی کرده و دشمنان را در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی نا امید ساختند، این بار نیز با مشارکت در انتخابات دشمن را مأیوس می‌کنند، مردم به خوبی می‌دانند که عدم شرکت در انتخابات هدفی است که دشمن برای ایجاد شکاف بین نظام و مردم آن را دنبال می‌کنند.

وی تأکید کرد: امروز مردم به نمایندگانی مؤمن، خداترس، پرتلاش، متخصص و … برای عبور از مشکلات و برنامه ریزی برای آینده روشن کشور نیاز دارد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی گفت: این که امروز برخورد با مفاسد اقتصاد در تریبون‌های نظام اعلام می‌شود، نشان از اهتمام جدی مسئولان در مقابله با مفسدین اقتصادی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی،الگوی تمام عیار برای تربیت نسل جوان انقلابی است، جوانانی که امروز در میدان نبرد غزه، به عنوان شاگردان و رهروان شهید سلیمانی جواب دندان‌شکنی به آمریکا و اسرائیل می‌دهند.

حدادعادل گفت: این که امروز در شورای امنیت سازمان ملل، دست آمریکا در حمایت از اسرائیل به تنهایی بالا می‌رود، منفور بودن این کشور را بیش از پیش نمایان کرده و نشان می‌دهد که شهید سلیمانی با چه هدفی جبهه مقاومت را در مقابله با رژیم کودک کش اسرائیل متحد کرد.

https://haddadadel.ir/news/3215-03-2024

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.
تاریخ انتشار: 12 دی 1402

دیانت و ولایتمداری، شاخصه مهم مردم ورامین

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در دیدار با آیت الله سیدمرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: مردم ورامین در طول تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی، با قیام خونین ۱۵ خرداد، نام خود را جاودانه ساخته و ولایتمداری خویش را ثابت کردند.

به گزارش ایرنا، دکتر غلامعلی حدادعادل شامگاه سه‌شنبه با حضور در منزل آیت الله محمودی اظهار داشت: دیانت و ولایتمداری، شاخصه مهم مردم ورامین بوده که آنان را در تاریخ انقلاب سرآمد کرده است.

وی گفت: در یکی از کتاب مهم قدیمی و تاریخی که مربوط به ۹۰۰ سال پیش است، از تشیع مردم ورامین یاد شده که این سند نشان می‌دهد مردم این دیار از دیرباز تاکنون دیانت داشته و در راه حق و حقیقت قرار دارند.

وی تصریح کرد: ورامین همواره و در طول تاریخ اسلام، دژ و قلعه محکم دفاع از ارزش‌های دینی بوده و مردم این دیار برای دفاع از ارزش‌های اسلامی شهدای بسیاری را تقدیم اسلام کرده اند.

https://haddadadel.ir/news/3211-02-2024

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.
تاریخ انتشار: 23 آذر 1402

هدف اصلی شورای ائتلاف کادرسازی برای انقلاب است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در ابتدای نشست ۲۲ آذرماه شورای مرکزی، با اشاره به مقاومت مردم فلسطین طی بیش از دو ماه اخیر گفت‌: همچنانی که از اول انقلاب مسئله فلسطین برای ما مهم و با اهمیت بوده است، امروز نیز با توجه به حجم دشمنی و قساوت صهیونیست‌ها و جنایاتی که در غزه مرتکب شده و زنان و کودکان را به شهادت رسانده‌اند، همچنان مسئله فلسطین در صدر مسایل قرار دارد.

ایشان در این زمینه با اشاره به برخی مواضع اصلاح‌طلبان در ایام اخیر که مجددا نسخه وابستگی به آمریکا را تجویز کرده و دولت سیزدهم را بخاطر ایستادگی بر مواضع اصولی مورد هجمه قرار داده بودند گفت: در جنایات اخیر صهیونیست‌ها در غزه، آمریکایی‌ها هم دخیل و شریک هستند و حتی دیدید که قطعنامه‌های بشردوستانه شورای امنیت سازمان ملل را نیز وتو کردند. حال در این شرایط برخی چهره‌های اصلاح طلب به دنبال بزک مجدد آمریکایی ها هستند که جایگاه این گروه را بیش از گذشته در میان مردم انقلابی ایران متزلزل می‌کند.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در بخش دوم سخنان خود به برنامه‌های شورای ائتلاف طی هفته های اخیر اشاره و با اشاره به دوره آموزشی تبیین عملکرد مجلس یازدهم، برگزاری همایش ۵۰۰ نفره مسئولین و ارکان شورای ائتلاف، برگزاری همایش معاونت بانوان و همچنین برگزاری مجامع استانی شورا و فعالیت‌هایی که در قالب طرح آما در حال انجام است، گفت: هدف اصلی ما از گسترش ساختاری و تشکیلاتی این است که فارغ از نگاه انتخاباتی و سیاسی، برای انقلاب کادرسازی کنیم و در مواقع لازم تشکیلات و نیروی انسانی را برای اهداف انقلاب اسلامی وارد میدان کنیم و ان‌شاالله با روندی که آغاز شده است بتوانیم ظرف مدت کوتاهی خلا وجود یک سازماندهی سیاسی اجتماعی برای پشتیبانی از انقلاب را برطرف نماییم.

محور سوم سخنان دکتر حدادعادل، اشاره به رویکردهای شورای ائتلاف بود. ایشان با اشاره به اینکه سه اصل عقلانیت، معنویت و عدالت سرلوحه و اصل برای ما است گفت: ما نباید اسیر بداخلاقی‌های سیاسی برخی شویم و نوع عمل و عکس‌العمل ما طوری باشد که نیروهای انقلابی دلسرد و تضعیف شوند.

ایشان در تشریح این مسئله با ذکر مثالی یادآور شد که فرض کنیم یک گروهی که با ما ارتباطی ندارند، همایشی برگزار کردند و آنطور که فکر می‌کردند استقبال نشد، خب اولین مسئله اینجا این است که باید از دغدغه‌ای که داشتند و اقدامی که کردند تقدیر کرد نه اینکه با بی اخلاقی سعی در تخطئه کل این برنامه و همایش داشته باشیم و نیروهای انقلابی پای کار را ولو اینکه با ما زاویه‌ای داشته باشند، طرد کنیم و این فضا در جریان انقلاب به وجود نیاید که سراغ عیب دوستان را بگیریم و از دشمن اصلی غافل شویم.

https://haddadadel.ir/news/3175-14-2023

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.
تاریخ انتشار: 23 آذر 1402

سمینار بین‌المللی دیدگاه ادیان دربارۀ سبک زندگی

Aligarh Interfaith Centre and Humanities Advanced Studies Institute has organised an International seminar on the perspective of Religions about the way of life and life style at the Jawaharlal Nehru Medical Centre Auditorium of Aligarh Muslim University on 9th Dec 2023 in which Dr. Haddad Adel was the  Chief Guest and various Iranian and Indian Personalities express their thought provoking ideas and views with the participation of Scholars and teachers of different Universities of India. Simultaneously,scholars from different Religions also express their valuable views with new Dimensions and stress the need for Dialogues.

In the Inaugural speech Dr. Haddad Adel an Iranian Intellectual and former Parliamentarian said that western Culture and Civilization has affected the way of life which resulted the downfall of moral and social values. Imagination of God helps in the every aspect of our life. In his speech he mentioned about Darashikoh Albahrain and its importance. Honorary Guest from Bohra community Shahzada Qusai Bhai said that by love and affection the feeling of brotherhood and cooperation is develop. Love and affection and feeling to help should be universal.

https://haddadadel.ir/news/3243-14-2023

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.
تاریخ انتشار: 22 آذر 1402

تصاویر | شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ۲۲ آذر ۱۴۰۲

https://haddadadel.ir/multimedia/3177-13-2023

تمامی حقوق برای وبگاه شخصی دکتر غلامعلی حداد عادل محفوظ است.