Haddade Adel
Haddade Adel

تهدیدها سبب حضور گسترده مردم در راهپیمایی‌ها شد

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تهدیدها باعث شده مردم ما همواره با عزم و اراده بیشتری در مناسبت‌ها و راهپیمایی‌ها حضور یابند.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح جمعه به جمع راهپیمایی‌کنندگان 22 بهمن تهران رفت.

وی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه تهدیدها چه تاثیری بر جامعه ایران از سوی مقامات آمریکا داشته است،‌گفت: تهدیدها تاثیرگذار بوده و تاثیر آن نیز حضور گسترده و باشکوه مردم ما است.

 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: تهدیدها باعث شده مردم ما همواره با عزم و اراده بیشتری در مناسبت‌ها و راهپیمایی‌ها حضور یابد.

حداد عادل در پاسخ به این پرسش که ضرورت استقلال اقتصاد کشور را چگونه می‌بینید،‌گفت:‌ما این تهدید را قبول نداریم بلکه ما اقتصاد مقاومتی را دنبال می‌کنیم که منظور از اقتصاد مقاومتی این است که دشمن نتواند از حیث اقتصادی به ما ضربه بزند.

وی در پاسخ به این پرسش که وظیفه مسئولان در برابر مفاسد اقتصادی چیست، اظهار داشت: مسئولان نخست باید خودشان پاک باشند  و دوم اینکه جلوی فساد را بگیرند چون با دستمال کثیف نمی‌توان شیشه‌ای را پاک کرد.

Haddade Adel
Haddade Adel