Haddade Adel
Haddade Adel

مسأله اصلی گرانی و بیکاری است/ مردم از دولت جدیت می‌خواهند

دکتر حداد عادل در دیدار رئیس‌جمهور: مساله اصلی گرانی و بيكاری است/ مردم از دولت مديريت و جديت می‌خواهند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به رئیس‌جمهور گفت: مساله اصلی مردم گرانی و بيكاری است نه شنيدن يا نشنيدن آواز يك خواننده كه آن هم به آسانی در دسترس همه هست و مشكلی از اين جهت وجود ندارد.

ادامه مطلب...

«یک کمربند، یک راه» اسم رمز روابط جدید چین با دنیاست

رییس هیئت عالیرتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای شرکت در دومین مجمع جهانی طرح یک «کمربند یک جاده» در پکن به سر می برد، در گفت و گو با رادیو بین المللی چین گفت: «یک کمربند، یک راه» اسم رمز حضور دوباره چین در عرصه بین الملل با الگویی متفاوت از روش های استعماری و با هدف رفاه ملت هاست که خاطره و تجربه جاده ابریشم قدیم به تحقق آن کمک می کند».

به گزارش روابط عمومی مجمع، دکتر غلامعلی حداد عادل در گفت و گو با رادیو بین المللی چین دربارۀ اهمیت حضور ایران در دومین اجلاس بین المللی «یک کمربند، یک جاده» در پکن گفت: «یک کمربند، یک جاده» اسم رمزی برای حضور دوبارۀ چین در خارج از مرزهای این کشور است و فعالیت فرامرزی چین در حوزه اقتصاد با بهره گیری از خاطره و تجربۀ جادۀ ابریشم می تواند با سرعت و کیفیت به پیش رود».

ادامه مطلب...

برنامه جامع همکاری ٢۵ ساله ایران و چین تدوین می شود

دکتر غلامعلی حداد عادل که در رأس هیأت عالی رتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام برای گسترش مناسبات راهبردی و شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح «یک کمربند، یک جاده» به پکن سفر کرده است، صبح چهارشنبه، چهارم اردیبهشت در دیدار نایب رییس اول پارلمان چین بر توسعه همکاری های دو کشور تاکید کرد.

ادامه مطلب...

اقدام چین در احیای جاده ابریشم مورد حمایت ایران است

رئیس هیأت عالی‌رتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقدام رئیس‌جمهور چین در احیای جاده ابریشم مورد استقبال و حمایت جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی مجمع مجمع تشخیص مصلحت نظام، غلامعلی حداد عادل عضو این مجمع که در رأس هیأتی بلندپایه از این نهاد برای شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح «یک کمربند، یک جاده» به پکن سفر کرده است، با «سونگ تائو» وزیر بین الملل و نماینده ارشد حزب حاکم چین دیدار کرد.

ادامه مطلب...

مجلس قوانین متناسب با شرایط جنگ اقتصادی تصویب کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن اشاره به وظایف مجلس در قبال رونق تولید خاطرنشان کرد: مجلس باید قوانینی وضع کند که متناسب با شرایط جنگ اقتصادی باشد. بسیاری از قوانین موجود برای وضع عادی تصویب شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنرانی پیش از خطبه‌های امروز نماز جمعه تهران با تبریک سال نو و با اشاره به سیل اخیر در برخی استان‌های کشور اظهار داشت: این سیل در  هفته‌های گذشته مهم‌ترین مساله کشور بود و سیلی بسیار گسترده و طولانی‌مدت بود که بیشتر استان‌های کشور را در بر گرفت و باعث خسارات و صدمات جانی و مالی شد که باید به بازماندگان این حادثه تسلیت گفت. شاهد بودیم که چطور همه ملت کمک کردند و کمک خواهند کرد چون هنوز جای کمک بسیار است. 

ادامه مطلب...

تمدن اسلامی با تربیت نسل آینده با فرهنگ اسلامی محقق می‌شود

رئیس هیات امنای کانون مدارس اسلامی سراسر کشور گفت: برای رسیدن به تمدن اسلامی در چشم‌انداز پیش‌رو با آموختن فرهنگ اسلامی و تربیت نسل آینده با تربیت دینی و اسلامی امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، غلامعلی حداد عادل صبح سه شنبه در افتتاحیه ششمین اجلاس دبیران کانون مدارس اسلامی که در دبیرستان علوم و معارف رضوی مشهد برگزار شد، گفت: انقلاب اسلامی یک موهبت و نعمت بزرگی که داشت، آزادی آن بود و امروزه ما آزاد هستیم  که در مدارس آموزش‌های اسلامی و دینی داشته باشیم و امروزه در مدارس اسلامی، آموزش قرآن، نهج البلاغه و آموزش‌های دینی مورد آموزش قرار بگیرند.

ادامه مطلب...

معیشت مردم به پالرمو و FATF ارتباط ندارد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معیشت مردم ارتباطی به پالرمو و FATF ندارد، گفت: دولت در رابطه با لوایح مربوط به FATF فرافکنی نکند.

دکتر غلامعلی حدادعادل در گفتگو با  خبرگزاری مهر، با اشاره به اظهارات برخی دولتمردان مبنی بر اینکه در صورت عدم تصویب لایحه الحاق ایران کنوانسیون پالرمو معیشت مردم با مشکل مواجه می‌شود، اظهار کرد: اینکه سخت شدن معیشت مردم را به پالرمو و FATF منوط کنند، نوعی فرافکنی است.

ادامه مطلب...

Haddade Adel
Haddade Adel