Haddade Adel
Haddade Adel
نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه رفاه تهران چاپ فرستادن به ایمیل

زنگ انقلاب با حضور دانش آموزان و چهره های انقلابی در نخستین روز از دهه مبارک فجر در «مدرسه رفاه» نواخته شد.

دکتر غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ساعت 9 و 33 دقیقه، لحظه ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن، زنگ انقلاب را در این مدرسه نواخت.

ادامه مطلب...
 
مشفق کاشانی دینش را به انقلاب ادا کرد چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرعامل بنیاد سعدی گفت: استاد مشفق کاشانی یکی از پیشکسوتان شعر انقلاب بود و سمت استادی بر شاعران میان سال و جوان کشورمان داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حداد عادل با بیان اینکه از شنیدن خبر درگذشت استاد مشفق بسیار متاسف شدم، گفت: مشفق کاشانی دین خود را به انقلاب ادا کرد و امیدوارم با روی سفید در پیشگاه خداوند و پیامبر اکرم(ص) حاضر شود.

حداد عادل گفت: شعر پخته، لطیف و معیار در قالب های سنتی، ویژگی آثار مشفق کاشانی بود.

ادامه مطلب...
 
فرانسه ۱۱ سپتامبر را تقلید کرد/ واکنش به اقدام روزنامه مردم امروز چاپ فرستادن به ایمیل

دکتر غلامعلی حداد عادل در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به اقدام نشریه فرانسوی و توهین به ساحت پیامبر اکرم(ص) گفت: معتقدم دولت فرانسه اقدام به تقلید از آمریکا در واقعه ۱۱ سپتامبر کرده است.

وی افزود: همانطور که در واقعه ۱۱ سپتامبر دیدیم؛ آمریکا با آن واقعه که همچنان در هاله ای از ابهام است و گمان هایی مبنی بر دست داشتن دولت آمریکا در آن وجود دارد سعی کرد موجی از حوادث را در جهان به ویژه اسلام هراسی و اسلام ستیزی و جنگ کلید بزند. به نظر می رسد این الگو در فرانسه هم در حال پیاده شدن است.

ادامه مطلب...
 
باید در برابر خرابکاری‌های دشمن هوشیار بود چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : یک جنگ همه جانبه با استفاده از علم و فن آوری برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور در سطح جهانی با مدیریت صهیونیست وجود دارد که هوشیاری را می‌طلبد.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی حداد عادل در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی مقابله با خرابکاری صنعتی، در محل سازمان انرژی اتمی کشور، در جمع خبرنگاران درباره ارزیابی اش از این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه دو مفهوم هم زمان شامل عبرت و افتخار را در ذهن تداعی می کند؛ عبرت از آن جهت است که باید در برابر این جنگ همه جانبه هوشیار باشیم و افتخار، از آن جهت که دانشمندان جوان کشورمان متوجه خرابکاری‌ها شده‌اند.

ادامه مطلب...
 
دعوت به وحدت در جهان اسلام باید بر پایه دردهای مشترک باشد چاپ فرستادن به ایمیل

دکتر حداد عادل گفت: کشورهای اروپایی جنگهای صد ساله و 30 ساله داشتند و آن وقت آنها وحدت پیدا کرده و اتحادیه اروپا را تشکیل داده‌اند اما امروز مسلمانان به جان هم افتاده و این جنگ‌افروزی مولود کشورهای غربی و اروپایی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل در اختتامیه بیست و هشتمین همایش بین‌المللی وحدت اسلامی گفت: رسم بسیار مبارکی است که در هفته وحدت از پیشگامان وحدت اسلامی تقدیر می‌شود و امروز هم این جلسه به احترام سه شخصیت بزرگ تقلیدی که معتقد به ادیان بین‌المذاهب اسلامی بوده و هستند بر پا شده و این سنت نیکو که حکایت از اهمیت تلاش برای وحدت اسلامی دارد.

ادامه مطلب...
 
شعری تازه از دکتر حداد عادل چاپ فرستادن به ایمیل
«پنجره ای باز کن»
 
شعر نگویم مگر برای دل تو
گل نفشانم مگر به پای دل تو
 
با تو دلم در هوای هیچ دلی نیست
بی تو دلم می‌كند هوای  دل تو
 
جان و جهانِ منی و جانِ جهانی
ای همه جان و جهان فدای  دل تو
ادامه مطلب...
 
دشمن می خواهد وانمود کند همه چیز به نتیجه مذاکرات بستگی دارد چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دشمن می خواهد وانمود کند که اقتصاد و همه چیز ما به نتیجه مذاکرات بستگی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی صبح پنج شنبه طی سخنانی در کنگره جمعیت ایثارگران که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب برگزار شد، ضمن تشکر از جمعیت ایثارگران به دلیل برگزاری این کنگره که فرصت اجتماع اصولگرایان را فراهم کرد، اظهار داشت: این جلسه در زمانی برگزار می‌شود که 2 روز از حماسه 9 دی فاصله گرفته‌ایم، 9 دی 88 اتمام حجت مردم با بیگانگان و فعالان سیاسی داخلی کشور بود و مردم این اتمام حجت را با حضور گسترده‌شان در صحنه اعلام کردند.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 77
Haddade Adel
Haddade Adel