Haddade Adel
Haddade Adel
عربستان سعودی به رژیمی مسلمان‌کش تبدیل شده است چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل در حاشیه مراسم روز زمین پاک در جاجرود در خصوص اقدام عربستان سعودی در اعلام آتش‌بس و نقض آن و حمله دوباره به یمن اظهار داشت: هم تعجب می‌کنیم و هم تأسف می‌خوریم و تصور ما این است همان‌طور که به رژیم صهیونیستی رژیم کودک‌کش گفته می‌شود، باید به رژیم سعودی نیز رژیم مسلمان‌کش بگوییم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی که خود را خادم ‌الحرمین الشریفین می‌نامیدند، باید از اینکه مسلمان‌کشی می‌کنند و به‌عنوان یک رژیم مسلمان‌کش در جهان معرفی می‌شوند، خجالت‌زده باشند.

ادامه مطلب...
 
محیط ‌‌زیست ایران شرایط خوبی ندارد چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس گفت:‌ محیط‌‌زیست ایران شرایط خوبی ندارد و دولت و قوه‌ قضائیه باید از تخلف در حوزه محیط ‌زیست جلوگیری کنند.

دکتر حدادعادل در حاشیه مراسم روز زمین پاک در جاجرود در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص مراسم امروز و نقش فرهنگ‌سازی در بهبود اوضاع محیط‌زیست، اظهار داشت: متأسفانه محیط‌زیست در کشورمان شرایط خوبی ندارد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری نیز در 17 اسفندماه پارسال هشدار جدی دادند و این باید برای همه ما محرکی باشد که توجه بیشتری به محیط‌زیست داشته باشیم.

ادامه مطلب...
 
سخنرانی دکتر حداد عادل در نشست اخیر دولت و مجلس چاپ فرستادن به ایمیل

در مسئله هسته ای جا دارد که دلواپس باشیم چون طرف مقابل دشمن غدّاری است

ماهیت قضیه هسته ای این است که ایجاد دغدغه می کند، ایجاد نگرانی و دلواپسی می کند، درست است که یک عده وقتی گفتند: ما دلواپسیم، بعضی ها به آنها انتقاد کردند؛ ولی حقیقتا ذات مسئله هسته ای مقتضی دلواپسی است. بنده خودم اعتراف می کنم از آن کسانی هستم که دلواپسم.

به گزارش «نماینده» در پنجمین نشست مشترک دولت و مجلس که ۲۳ فروردین ماه در محل نهاد ریاست جمهوری تشکیل شده بود علاوه بر دکتر حسن روحانی (رئیس جمهور) و معاون پارلمانی وی، از نمایندگان مجلس نیز آقایان لاریجانی (رئیس مجلس)، غلامعلی حدادعادل (رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس)، کاظم جلالی (رئیس فراکسیون رهروان) و همچنین غلامرضا تاجگردون از طرف نمایندگان اصلاح‌طلب دوره نهم مجلس شورای اسلامی سخنرانی کردند.

ادامه مطلب...
 
بهاریه چاپ فرستادن به ایمیل

هر سال كه بهار فرا می‌رسد، طبع شعر من هم گل می‌كند و یك شعر بهاری می‌گویم. شعر بهاری امسال استقبالی است از غزل حافظ كه گفته است:

صبا به تهنیت پیر می‌فروش آمد
كه موسم طرب و عیش و ناز و نوش آمد

این غزل را، همراه با تبریك سال نو، در این وبگاه می‌گذارم.

ادامه مطلب...
 
سوغاتی از نجف چاپ فرستادن به ایمیل

توفیق داشتم كه روزهای پایان سال نودوسه و آغاز سال نودوچهار را در عتبات بگذرانم. در نجف، در آستانه حرم امیرالمؤمنین علیه‌السّلام ایستاده بودم و به اذن دخولی كه كسی برایم می‌خواند، گوش می‌دادم. ناگهان چشمم به دختركی افتاد كه مادرش او را در قسمت زنانه بر سر دست گرفته بود تا او به قسمت مردان سرك بكشد و تماشا كند. به‌قول مرادی كرمانی، «شما كه غریبه نیستید»، حواسم متوجّه او شد و آرام دست به جیب بردم و تلفن همراه را بیرون آوردم و عكس گرفتم.

ادامه مطلب...
 
همدلی و همزبانی دولت و مجلس لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس احترام متقابل را یکی از مهمترین راهکارهای تحقق شعار سال عنوان کرد و گفت: دولت باید به مبانی اعتقادی، فرهنگی و ریشه‌های فکری مردم بیشتر توجه کرده و آسایش مردم را بیشتر مورد نظر قرار دهد.

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری سال 1394 توسط مقام معظم رهبری با عنوان «دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی» اظهارداشت: به نظر من این شعار پشتوانه اقتصاد مقاومتی و لازمه تحقق آن است.

ادامه مطلب...
 
دشمن نسل جوان را هدف گرفته است چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس بنیاد سعدی گفت: وقتی 120 شبکه ماهواره‌ای راه‌اندازی شده یعنی نسل جوان را هدف گرفته‌اند.با مستند درصدد تطهیر خاندان پهلوی هستند. امروز بیش از اول انقلاب نیاز به شناخت تاریخ انقلاب داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، آئین رونمایی از کتاب «محض اطلاع» اثر غلامعلی حداد عادل باحضور علیرضا مختارپور، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد، موسی حقانی، معصومه آباد، راضیه تجار و جمعی از شخصیت‌های فرهنگی در فروشگاه ترنجستان بهشت برگزار شد.

غلامعلی حداد عادل نویسنده کتاب «محض اطلاع» در بخش پایانی آئین رونمایی از کتاب «محض اطلاع»، گفت: اهمیت انقلاب اسلامی نکته‌ای است که باید به آن اشاره کرد اگر تعلقی به این انقلاب نداشته باشیم هم متوجه تأثیرگذاری این انقلاب در سطح منطقه می‌شویم. انقلاب اسلامی یک واقعیت تاریخی است. بنابراین تحلیل و فهم انقلاب از علم تاریخ جدا نیست و تاریخ باید جدی گرفته شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 81
Haddade Adel
Haddade Adel