Haddade Adel
Haddade Adel
باید در برابر خرابکاری‌های دشمن هوشیار بود چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت : یک جنگ همه جانبه با استفاده از علم و فن آوری برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور در سطح جهانی با مدیریت صهیونیست وجود دارد که هوشیاری را می‌طلبد.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی حداد عادل در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی مقابله با خرابکاری صنعتی، در محل سازمان انرژی اتمی کشور، در جمع خبرنگاران درباره ارزیابی اش از این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه دو مفهوم هم زمان شامل عبرت و افتخار را در ذهن تداعی می کند؛ عبرت از آن جهت است که باید در برابر این جنگ همه جانبه هوشیار باشیم و افتخار، از آن جهت که دانشمندان جوان کشورمان متوجه خرابکاری‌ها شده‌اند.

ادامه مطلب...
 
دعوت به وحدت در جهان اسلام باید بر پایه دردهای مشترک باشد چاپ فرستادن به ایمیل

دکتر حداد عادل گفت: کشورهای اروپایی جنگهای صد ساله و 30 ساله داشتند و آن وقت آنها وحدت پیدا کرده و اتحادیه اروپا را تشکیل داده‌اند اما امروز مسلمانان به جان هم افتاده و این جنگ‌افروزی مولود کشورهای غربی و اروپایی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل در اختتامیه بیست و هشتمین همایش بین‌المللی وحدت اسلامی گفت: رسم بسیار مبارکی است که در هفته وحدت از پیشگامان وحدت اسلامی تقدیر می‌شود و امروز هم این جلسه به احترام سه شخصیت بزرگ تقلیدی که معتقد به ادیان بین‌المذاهب اسلامی بوده و هستند بر پا شده و این سنت نیکو که حکایت از اهمیت تلاش برای وحدت اسلامی دارد.

ادامه مطلب...
 
شعری تازه از دکتر حداد عادل چاپ فرستادن به ایمیل
«پنجره ای باز کن»
 
شعر نگویم مگر برای دل تو
گل نفشانم مگر به پای دل تو
 
با تو دلم در هوای هیچ دلی نیست
بی تو دلم می‌كند هوای  دل تو
 
جان و جهانِ منی و جانِ جهانی
ای همه جان و جهان فدای  دل تو
ادامه مطلب...
 
دشمن می خواهد وانمود کند همه چیز به نتیجه مذاکرات بستگی دارد چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دشمن می خواهد وانمود کند که اقتصاد و همه چیز ما به نتیجه مذاکرات بستگی دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی صبح پنج شنبه طی سخنانی در کنگره جمعیت ایثارگران که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب برگزار شد، ضمن تشکر از جمعیت ایثارگران به دلیل برگزاری این کنگره که فرصت اجتماع اصولگرایان را فراهم کرد، اظهار داشت: این جلسه در زمانی برگزار می‌شود که 2 روز از حماسه 9 دی فاصله گرفته‌ایم، 9 دی 88 اتمام حجت مردم با بیگانگان و فعالان سیاسی داخلی کشور بود و مردم این اتمام حجت را با حضور گسترده‌شان در صحنه اعلام کردند.

ادامه مطلب...
 
مردم و مسئولان برای درخشش خورشید شمس همت کنند چاپ فرستادن به ایمیل

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: با همت مردم و مسئولان خوی و آذربایجان خورشید شمس در همه عالم درخشش کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خوی، غلامعلی حدادعادل در همایش بزرگداشت محمدعلی موحد و رونمایی از طرح بارگاه شمس تبریزی که در سالن ارشاد اسلامی خوی برگزار شد، اظهار داشت: برای شناخت شمس تبریزی باید اول مولانا را بشناسیم چرا که شمس بود که مولانا را عاشق بی‌قرار خود کرد و خود عاشق و بی‌قرار مولانا شد.

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: مولانا بعد از دیدار با شمس درس و بحث را رها کرده و شاعر شد و دیوان بزرگ غزلیات شمس را آفرید که نتیجه شیفتگی‌اش به شمس بود.

ادامه مطلب...
 
سران فتنه هیچگاه حاضر به محک‌زدن ادعای تقلب نشدند چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹ دی روز لبریز شدن کاسه صبر ملتی بود که شاهد بودند عده‌ای می‌خواهند با انقلاب بازی کنند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش «پتک جمهوریت بر سر اشرافیت» در مجتمع فرهنگی 13 آبان (لانه جاسوسی) گفت: ما در فتنه 88 شاهد 2 جریان هستیم. یکی جریان فتنه و دیگری جریان مقابل فتنه که خنثی‌کننده و افشاگر فتنه بود.

وی افزود: مقام معظم رهبری جریان دوم را رهبری کردند و صحبت‌های مقام معظم رهبری بر منطق منطبق بود در صورتی که در جریان اول تکیه بر احساسات بود، هیجان‌آفرین بود و ادعاهای بی‌دلیل مطرح شد.

ادامه مطلب...
 
کار فرهنگستان زبان و ادب فارسی استانداردسازی زبان است چاپ فرستادن به ایمیل

در افتتاحیه همایش دو روزه «استاندارد آموزش و آموزش استاندارد (4‌الف) در چرخه آموزش کشور» که با حضور جمع کثیری از مسئولان و اعضای فرهنگستان ها، استادان، دانشجویان و علاقمندان در محل فرهنگستان علوم برگزار شد، آقای دکتر غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی سخنرانی کرد.

ایشان در ابتدای سخنان خود اظهار داشت که عالم خلقت و طبیعت مبتنی و سرشار بر استاندارد‌‌ است؛ به‌عبارتی دیگر جلوه‌ای از نظم از طریق استاندارد بیان می‌شود. هر جامعه‌ای که در ایجاد استاندارد پیشرو باشد، موفق‌تر و از بلوغ فکری برخوردار است. در مجموع رعایت استاندارد‌ها، نشانه فرهیحتگی جامعه است.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 77
Haddade Adel
Haddade Adel