Haddade Adel
Haddade Adel
فتنه و انحراف خط قرمز اصول‌گرایی است چاپ فرستادن به ایمیل

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: شورای ائتلاف اصولگرایی هیچ ارتباطی با احمدی‌نژاد نداشته است و خطوط قرمز ما روشن است، که این خطوط قرمز فتنه و انحراف است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان با حضور در دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی در نشستی با محوریت انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصت‌ها و چالش‌ها حضور یافت. 

حداد عادل ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با گرامیداشت یاد امام(ره) گفت: به روان شهدای انقلاب اسلامی درود می‌فرستیم.

ادامه مطلب...
 
فتنه‌گران 88 برای رسیدن به قدرت تهمت تقلب به نظام زدند چاپ فرستادن به ایمیل

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: کسانی که امروز فریاد عدم آزادی سر می‌دهند به دوران قبل از انقلاب رجوع کنند، استقلال و آزادی بزرگ‌ترین نعمت انقلاب برای ملت است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، غلامعلی حدادعادل پیش از ظهر جمعه در همایش بزرگ اصولگرایان اصفهان در حسینیه جواد الائمه اظهار کرد: ما باید انقلاب را نعمت بزرگ خداوند به ملت ایران بدانیم و در توزیع و تشریح دستاوردهای انقلاب و این نعمت پروردگار لحظه‌ای کوتاهی نکنیم.

وی با بیان اینکه نخستین شعاری که ملت ایران در انقلاب بر زبان جاری کردند، استقلال، آزادی جمهوری اسلامی بود، تصریح کرد: این شعار، شعاری برآمده از جان‌های مردم و خودجوش بود چرا که مردم در پیش از انقلاب اسلامی باور داشتند که استقلال و آزادی وجود ندارد.

ادامه مطلب...
 
ملت ایران هیچ گاه دست خود را به نشانه تسلیم در برابر آمریکا بلند نکرد چاپ فرستادن به ایمیل

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه یک گذرگاه حساس و خطیری به نام انتخابات مجلس دهم سر راه همه است، گفت: دشمن به دنبال نفوذ در انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری فارس، غلامعلی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مراسم یوم‌الله دهه فجر که در مسجد قمر بنی هاشم واقع در منطقه شرق تهران برگزار شد، با اشاره به ظلم‌ها و جنایت‌های دولت شاهنشاهی اظهار داشت: مردم به ظلم‌ها و جنایت‌های دولت شاهنشاهی آگاه شدند و این امر باعث شد که همه با هم یکصدا شعارشان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شود.

ادامه مطلب...
 
تلاش آمریکا برای نفوذ در ایران / مردم در انتخابات هوشیار باشند چاپ فرستادن به ایمیل

دکتر حداد عادل گفت: آمریکایی‌ها از طراحی هر توطئه‌ای برای دخالت در ایران مأیوس شدند، امروز آنها نفوذ پس از برجام را تنها راه خود می‌دانند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، غلامعلی حدادعادل در حاشیه همایش بصیرت که در مسجد امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد در جمع خبرنگاران، با اشاره به برجام که موضوع حساسی بود، اظهار کرد: در این خصوص مردم، نمایندگان و اهل سیاست انتقاد کردند و هر کسی آزادانه نگرانی و خطرات برجام را گفت، حتی اگر عده‌ای از این شرایط خوششان نیاید.

وی ادامه داد: مطلب فوق بیانگر وجود آزادی در کشور است تا هر کس آزادانه دغدغه خود را به خاطر حفظ انقلاب و اسلام بگوید.

ادامه مطلب...
 
سخنان هاشمی بی‌احترامی به بیت امام بود /‌ قانون به هیچ‌کس بدهکار نیست چاپ فرستادن به ایمیل

دکتر حداد عادل گفت: اگر قرار باشد بگوییم، کسی نوه امام بود، شورای نگهبان یا چه کسی حق داشته ایشان را رد صلاحیت کند، درست نیست و این موضع‌گیری رفسنجانی بی‌احترامی به بیت امام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، غلامعلی حداد‌عادل در همایش بصیرت که در مسجد امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد، به اظهارات هاشمی‌ رفسنجانی مبنی بر اینکه «همه ملت به بیت امام خمینی (ره) بدهکار هستند»، اشاره کرد و گفت: مردم ایران برای فرزندان و خانواده امام راحل و یادگارانش احترام قائل هستند.

ادامه مطلب...
 
دشمنان به ناآگاهی نسل جوان از تاریخ انقلاب امید بسته‌اند چاپ فرستادن به ایمیل

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دشمنان به ناآگاهی نسل جوان از تاریخ انقلاب امید بسته‌اند که باید این امید را ناامید کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش صدای رویش‌های انقلاب اسلامی که عصر روز شنبه در مجتمع فرهنگی سرچشمه برگزار شد، اظهار داشت: در اسفند سال 1357 یعنی 37 سال قبل به توصیه شهید مطهری معاون وزارت ارشاد شدم، در کابینه دولت موقت نزدیک به 5 ماه از انقلاب گذشته بود، اما هنوز یک روزنامه مورد اعتماد انقلاب وجود نداشت. 

ادامه مطلب...
 
شعری جدید از دکتر حداد عادل چاپ فرستادن به ایمیل

پرچم آزادگی

در سكوت سرد شب فریاد مردی شد بلند
خیزش و خشم و خروش اهل دردی شد بلند

خواب شب آشفته شد از تندر توفنده‌ای
آذرخشی، آتش گردون‌نوردی، شد بلند

گردبادی شد نمایان در دل هامون ز دور
شهسواری تاخت در صحرا و گردی شد بلند

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 91
Haddade Adel
Haddade Adel